Twoje ciało mówi co dobre i złe dla Ciebie Body IQ

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
9788361012085
poradniki

Ciało najlepiej wie, co dla niego dobre. Odpoczynek czy aktywność? Owoce czy tort z bitą śmietaną? Śmiech czy płacz? Zgoda czy odmowa? Kto rozumie sygnały ciała i mądrze na nie reaguje, odkrywa cudowną rzecz Body IQ. Naucz się wykorzystywać Body IQ tak samo, jak wykorzystujesz swój rozum. Ciało i umysł to niepokonany zespół, dzięki któremu poradzisz sobie w każdej sytuacji. Książka zawiera opisy ćwiczeń i wizualizacji pobudzających Body IQ, a także ciekawy test!

Konrad Łuczyński | 2016-05-31
agnieszqa | 2011-08-15