Co każda kobieta o swoim zdrowiu wiedzieć powinna

Wydawnictwo: Świat Książki
zdrowie, medycyna

Na urodę, zdrowie i nastrój kobiety wpływają wahania hormonalne. One też decydują o tym, że choroby u kobiet objawiają się i przebiegają inaczej niż u mężczyzn. Stąd pomysł poradnika odpowiadającego specyficznym kobiecym potrzebom. Książka pomaga paniom poznać własne ciało, a przede wszystkim zapobiegać różnym chorobom. Bolesne miesiączkowanie, leczenie zaburzeń płodności, odżywianie w okresie ciąży, łagodzenie objawów menopauzy, choroby narządów płciowych, migrena, cukrzyca... to tylko przykłady podjętych tu tematów.

jud123 | 2012-04-06
Graziella | 2011-03-23