Pan Elegant Lis

Cykl: Trochę hałasu z głębi lasu (tom 3) | Seria: Mój pierwszy komiks
Wydawnictwo: Wydawnictwo TADAM
komiks
giera

Dam Dziś pokaz elegancji. przyoblekę wszystkich w piórka” – stwierdził lis. nie spodziewał się jednak, jaki efekt przyniesie ten leśny pokaz mody.Trochę hałasu z głębi lasu: 1.Pani Detektyw Sowa. 2 Pan Łasuch Miś. 3.Pan Elegant Lis.

źródło opisu: https://www.gildia.pl/komiksy/333083-pan-elegant-lis

źródło okładki: https://www.gildia.pl/komiksy/333083-pan-elegant-lis

mcagnes | 2017-09-07

Kolejny komiks z serii dla najmłodszych "Mój pierwszy komiks" to "Pan Elegant Lis" (tak nawiasem mówiąc, to uważam serię za strzał w dziesiątkę, maluchy obyte z komiksami to dzieci i dorośli czytające komiksy).

Z czym wam się kojarzy lis?
Mnie ze spryciarzem, który tylko patrzy, jak by tu dopaść jedną czy dwie tłuste kurki. Istotnie, kurki gdzieś tam się pojawią, ale na pewno nie jako przekąska. Pan Lis to modowy elegancik, który wędruje po lesie i komu może, to przyczepia piórka. Robi to z wyczuciem i sporą dawką luzu.
Krecik z kołnierzem z piór, Miś z piórową parasolką, ba, nawet łoś z piórkami w... ekhem, no, z tyłu.
Cały las na piórowym propsie - oto propozycja dla najmłodszych, zabawna i kolorowa, dla mnie super!

Dżin_z_tomikiem | 2017-08-28
Przeczytana: 10 lipca 2017

"Pan Elegant Lis" to naprawdę wyjątkowa postać. Słynący z rudej kity lis wyróżnia się na tle mieszkańców lasu nie tylko przez soczyście pomarańczowe futro, ale i niespotykane pośród konarów hobby. Lis jest nieskromnym artystą-stylistą, który przy pomocy piórek tworzy kreacje i dodatki dla lokalnej fauny: wiewiórce proponuje pióropusz, kretowi ozdobny kołnierz, a borsukowi płaszcz. Wyobraźnia Pana Eleganta pozwala mu nawet stworzyć środek lokomocji dla napotkanej mrówki! Prawdziwe wyzwanie pojawia się jednak w chwili, gdy obiecujący kreator mody spotyka pingwina. Czy i w tym egzotycznym przypadku lisowi uda się znaleźć twórcze rozwiązanie?

Trochę Hałasu z Głębi Lasu to, podobnie jak historie Smoczka Loczka, całokartonowe opowiastki przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Przeplatające się w komiksach losy zwierzęcych bohaterów wciągają od pierwszej strony, a kontrastowe kolory sprawiają, że książeczki na długie minuty przyciągają wzrok już półtorarocznych malców. Małe dłonie...

Tatooska | 2017-11-06
Na półkach: Przeczytane, Dzieciowa