Nie rzucaj palenia od razu! - e-book

Wydawnictwo: Dobry eBook
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

posredniczkaa | 2016-02-22

Próbowaliście kiedyś rzucić palenie? Udało wam się? Ile czasu wam to zajęło?
Kiedy postanowiłam rzucić palenie, szukałam odpowiedzi na te pytania. I znalazłam właśnie ten poradnik a raczej poradniczek .

Mimo że czas postanowień noworocznych już dawno minął palenie warto rzucić zawsze i naprawdę warto zrobić to dla siebie, a o tym właśnie jest ta książka :) Jeżeli czytaliście wiele tego typu poradników to na pewno wiedzie że w większości z nich na palacza czekają zdjęcia płuc zainfekowanych rozedmą, nowotworów różnego rodzaju i innych chorób które grożą nałogowcom... Tylko po co ? Nie oszukujmy się, KAŻDY palacz widział takie zdjęcia, za każdym razem gdy sięga po papierosa wciąż ogląda te obrazki ponieważ są umieszczone na paczce.

Ale ten poradnik jest inny... Czytelnik zostaje od razu nakłoniony do działania, nieważne czy chce zrobić do dla zdrowia czy z powodu finansów, Autor nie wymaga od nas stalowej silnej woli (mimo że bez silnej woli i odrobiny motywacji nic...

Na półkach