Nie rzucaj palenia od razu! - e-book

Okładka książki Nie rzucaj palenia od razu! - e-book El Amigo
Okładka książki Nie rzucaj palenia od razu! - e-book
El Amigo Wydawnictwo: Dobry eBook zdrowie, medycyna
31 str. 31 min.
zdrowie, medycyna
Dobry eBook
31 min.

Próbowaliście kiedyś rzucić palenie? Udało wam się? Ile czasu wam to zajęło?
Kiedy postanowiłam rzucić palenie, szukałam odpowiedzi na te pytania. I znalazłam właśnie ten poradnik a raczej poradniczek .

Mimo że czas postanowień noworocznych już dawno minął palenie warto rzucić zawsze i naprawdę warto zrobić to dla siebie, a o tym właśnie jest ta książka :) Jeżeli czytaliście wiele tego typu poradników to na pewno wiedzie że w większości z nich na palacza czekają zdjęcia płuc zainfekowanych rozedmą, nowotworów różnego rodzaju i innych chorób które grożą nałogowcom... Tylko po co ? Nie oszukujmy się, KAŻDY palacz widział takie zdjęcia, za każdym razem gdy sięga po papierosa wciąż ogląda te obrazki ponieważ są umieszczone na paczce.

Ale ten poradnik jest inny... Czytelnik zostaje od razu nakłoniony do działania, nieważne czy chce zrobić do dla zdrowia czy z powodu finansów, Autor nie wymaga od nas stalowej silnej woli (mimo że bez silnej woli i odrobiny motywacji nic nie zdziałamy). Nie poleca zaprzestania palenia TU i TERAZ, ponieważ mimo że niektórym się to udaje (tu wykonuje pełen szacunku ukłon w ich stronę) to większa większość odpada w przedbiegach... dopada ich nerwowość , niepohamowane łaknienie, niektórzy nawet nie mogą spać. I właśnie do tej drugiej grupy kierowana jest ta książka. El Amigo przedstawia nam na własnym przykładzie jak rzucić ten okropny nałóg opowiada jak to było u niego i radzi jak to zastosować u siebie.

Poradnik ten jest przesycony humorem i napisany tak przyjemnym, przystępnym językiem że czyta się go z przyjemnością i co ważne czyta się go do końca :)

Powiem wam tak: Zastosowałam się do rad autora i dlatego piszę tego posta :)

Książeczkę uważam za godną polecenia ponieważ nawet jeżeli nie uda Ci się z nią rzucić palenia całkowicie to może znacznie je ograniczysz a to już będzie wielki sukces :)

Próbowaliście kiedyś rzucić palenie? Udało wam się? Ile czasu wam to zajęło?

Dodaj cytat z książki Nie rzucaj palenia od razu! - e-book