Wszystko za jedną noc

Tłumaczenie: Agnieszka Wąsowska
Wydawnictwo: Harlequin
The Wedding Night Debt
bożenaHa

Zakochana w swoim narzeczonym Lucy Bishop w dniu wesela dowiaduje się, że jej małżeństwo to układ ojca z przyszłym mężem. Dio Ruiz udawał tylko, że jest nią zainteresowany, a tak naprawdę potrzebował żony z arystokratycznych kręgów. W zamian uratował firmę Bishopów przed bankructwem. Lucy nie może się już wycofać, lecz stawia warunek: będzie odgrywać rolę dobrej żony, lecz sypialnie będą oddzielne. Po półtora roku ma dość i chce wystąpić o rozwód. Reakcja męża zaskakuje ją...

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3459,wszystko-za-jedna-noc.html

pauli_012 | 2017-12-20
Przeczytana: 19 grudnia 2017

Żadnego szału nie ma. Historyjka do przeczytania na jeden wieczór dla jakiegoś relaksu.
Historia wcale niezłożona. Po prostu jest facet i kobitka, wzięli ślub. Jedno niby dla zemsty choć gdzieś ukrycie nie wiedząc, że kocha tą drugą. Lecz druga z miłości, lecz gdy odkrywa, że to tylko interes. Postanawia, że małżeństwo będzie na papierku.
Gdy kobitka postanawia odejść "mąż" stawia ultimatum, że da jej rozwód pod warunkiem spędzenia z nim prawdziwego miesiąca miodowego i dostania tego co mu się należy wobec umowy małżeńskie.
A gdy dochodzi do seksu i po okresie 2 tygodniowego miesiąca miodowego rozchodzą się rozumieją, że tak naprawdę się kochają i chcą być razem.
Książka napisana tak, że każdy wie co się zaraz wydarzy

bronz123 | 2017-10-11
Tynka | 2017-09-21