Wybór tekstów starosłowiańskich (starobułgarskich)

Wydawnictwo: Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych
welesxxi

Przedmowa Z Kodeksu Zografskiego Z Kodeksu Mariańskiego Z Kodeksu Sawy Z Kodeksu Assemaniego Tekst równoległy Ewangelii z kodeksów: Zografskiego, Mariańskiego, Sawy i Assemaniego Z Psałterza Synajskiego Z Modlitewnika Synajskiego Fragmenty Kijowskie Z Fragmentów Cloza Z Kodeksu Supraskiego Tekst równoległy z Fragmentów Cloza i z Kodeksu Supraskiego Słownik Dodatek: Teksty głagolickie w...

Przedmowa
Z Fragmentów Cloza
Z Kodeksu Supraskiego
Tekst równoległy z Fragmentów Cloza i z Kodeksu Supraskiego
Słownik
Dodatek: Teksty głagolickie w oryginalnej pisowni

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie własne