Ancient Germanic Warriors: Warrior Styles from Trajan's Column to Icelandic Sagas

Wydawnictwo: Routledge & Kegan Paul
9780203475874
angielski
Sensej

Monografia specjalistyczna napisana przez amerykańskiego historyka wojskowości starożytnej niemieckiego pochodzenia, eksperta ds. oddziałów przybocznych armii rzymskiej i starożytnych wojowników germańskich, a mianowicie Prof. Michaela Petera Speidl'a z Uniwersytetu Hawajskiego w Manoa. Przedstawia wygląd, typy, organizację, uzbrojenie i skuteczność starożytnych wojowników germańskich.

źródło okładki: https://www.amazon.com/Ancient-Germanic-Warriors-W...»

Na półkach