MMA Fighter. Przebaczenie

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Cykl: MMA Fighter (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
MMA Fighter. Worth Forgiveness
karollllllla

TRZECI TOM EKSCYTUJĄCEJ TRYLOGII Z ZAWODNIKAMI MMA W ROLI GŁÓWNEJ Podobno jeżeli facet jest szarmancki w towarzystwie, to w sypialni wychodzi z niego prawdziwy ogier. Jax Knight, wysportowany zawodnik MMA, jest tego doskonałym przykładem. Publicznie jawi się jako kulturalny mężczyzna o ujmującym stylu bycia. Jednak w łóżku pokazuje prawdziwą naturę – nieszczędzącego sprośności playboya....

TRZECI TOM EKSCYTUJĄCEJ TRYLOGII Z ZAWODNIKAMI MMA W ROLI GŁÓWNEJ

Lily St. Claire to córka legendarnego zawodnika „Sainta”. Młoda kobieta doskonale wie jak dominujący i zaborczy są to mężczyźni, gdyż sama prowadzi sieć klubów MMA. Choć zdaje sobie sprawę, że powinna trzymać Jaksa na odległość, nie jest w stanie przejść obok niego obojętnie. Ten oszałamiająco przystojny i świetnie wychowany absolwent prestiżowej uczelni przyciągnął jej uwagę od pierwszej chwili. Czyżby był inny niż wszyscy?

Czy powinna chodzić na randki tuż po trudnym rozstaniu?

Czy jej były facet tak po prostu się na to zgodzi?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/mma-fighter-przebaczenie/#

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/mma-fighter-przebaczenie/#

_obsessionwithbooks_ | 2017-08-28
Przeczytana: 27 sierpnia 2017

,,Na mężczyznę są tylko dwa sposoby. Wybacz mu lub zapomnij o nim. Jeśli nie potrafisz zrobić tego drugiego, to musisz mu wybaczyć, bo już skradł twoje serce.''

Pierwsza część ,,MMA. Fighter" była według mnie dobra, ale aż tak bardzo mnie nie zaskoczyła. ,,Szansa" okazała się od niej dużo ciekawsza, choć również miała swoje wady. Natomiast ,,Przebaczenie" będąca trzecim i ostatnim tomem tej trylogii, wypadła bezkonkurencyjnie najlepiej ze wszystkich.

Po przeczytaniu całej trylogii pojawia się zestawienie wszystkich wad i zalet każdej z książek VI Keeland. Widzimy wtedy, jak historia, którą stworzyła autorka, stopniowo dojrzewa na kartach powieści. Lily będąca córką słynnego zawodnika Sainta po śmierci ojca razem z jego przyjacielem przejmuje kierownictwo nad siecią siłowni założoną jeszcze za życia mężczyzny. Tymczasem syn senatora Jax Knight w celu ucieczki od ostatnio nawarstwiających się kłopotów przybywa do Nowego Jorku, by oddać się swojej pasji do walk i boksu. Obie te...

Crimelpoint | 2017-09-17
Przeczytana: 17 września 2017

Wreszcie dorwałam 3 i niestety ostatni tom MMA Fighter, którego po prostu nie mogłam się doczekać. Od razu zakochałam się w 1 części, potem 2 tom po prostu zwalił mnie z nóg, więc byłam przekonana, że ten to będzie jakieś mistrzostwo.

Na samym początku w ogóle nie mogłam się wciągnąć. Pierwsze kilkadziesiąt stron przeczytałam szybko, ale od około 40-50 strony do 100 strony już szło mi dość ciężko. Sama nie wiem dlaczego, ale po prostu ten moment mi się strasznie wlókł. Wtedy brakowało mi tez trochę nawiązań do poprzednich części, jak to miało miejsce np. w 2 tomie. Tutaj akcja dzieje się w innym mieście, a na dodatek Jax wcale nie chce zadawać się z bohaterami poprzednich części. To z początku trochę mi przeszkadzało, bo zaczęłam tęsknić za postaciami z „Walki” oraz „Szansy”.

Jednak potem było o wiele lepiej. Przede wszystkim pod koniec wreszcie pojawiają się bohaterowie z poprzednich tomów, co mi się naprawdę spodobało, bo w końcu...

werka777 | 2017-08-25
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 25 sierpnia 2017

MOJE „NO NARESZCIE” – CZYLI BOHATEROWIE
Mogłabym powiedzieć, no nareszcie! W końcu bohaterka, która kontroluje napady swojego pożądania. Lily to jedna z nielicznych damskich postaci, w przeczytanych ostatnio przeze mnie powieściach erotycznych, która do myślenia, zamiast tego w majtkach, naprawdę używa mózgu. Szanująca się, ambitna, ale mająca swoje słabości. Oczywiście pozwalająca wybiegać wyobraźni daleko, jednak wciąż nieprzekraczająca granic niesmaku. Brawa dla niej, bo już zaczynałam wątpić w sens zaczytywania się w książkach tego gatunku.

Niemniej trafioną osobowością może pochwalić się sam Jax. Z jednej strony silny i waleczny, z drugiej daleki od typowych, nabuzowanych osiłków. Chociaż nie rozpalił mnie do granic możliwości, zdecydowanie akceptuję jego postać. Tym razem Vi Keeland pozytywnie mnie zaskoczyła.

EX JAK WRZÓD NA TYŁKU
Na tło powieści składa się oczywiście świat walk MMA. Mam jednak wrażenie, że nie ring zdominował tutaj drugi plan, a pewien konfliktowy...

ZielonyGandalf | 2017-08-16

Ostatnia część serii MMA, autorstwa Vi Keeland miała u mnie wysoko podniesioną poprzeczkę po poprzednich tomach. Myślicie, że udało jej się sprostać wymaganiom?

Udało. Napiszę więcej, udało śpiewająco.

Jestem naprawdę mile zaskoczona, historią Jaxa, którego mieliśmy okazję poznać wraz z drugim tomem oraz Lily – dziewczyny znającej się na boksie dzięki ojcu.

Jax Knight będący synem senatora, który całe swoje życie podporządkowywał ojcu, pragnął być taki jak on wie, że żył w kłamstwie. Odgradza się od rodziny i zrywa z nimi kontakt oddając się temu, co chciał robić od dziecka – treningom do sparingów. Nigdy nie myślał poważnie o boksie, nie chciał na nim zarabiać, wolał inwestować w inne firmy i dzięki temu mieć pieniądze na życie. Przyjeżdża do Nowego Jorku, aby odpocząć, zapomnieć o problemach, jakie zostawił za sobą w rodzinie i oddać się polepszaniu swojej kondycji.

W recepcji siłowni, w...

Królewskie Recenzje | 2017-08-28

Jackson Knight jest synem polityka kandydującego na stanowisko senatora. Niedawno również wyszło na jaw, że ów przyszły pan senator ma nieślubnego syna. Media nieustannie krążą niczym sepy wokół rodziny Knight'ów. Sfrustrowany Jax, pragnąc uwolnić się od medialnej nagonki, ucieka z Waszyngtonu do Nowego Jorku, prowadzić swe interesy. W ten sposób trafia do siłowni założonej przez legendarnego zawodnika "Sainta". Sam Jax, również od niedawna zaczął uprawiać boks, wbrew woli ojca.

Lily St. Clair, córka Sainta, prowadzi sieć klubów MMA. Nie zamierza łączyć spraw osobistych z zawodowymi. Już raz popełniła ten błąd, a skutki odczuwa do dziś. Kiedy więc młody i przystojny Jax Knight, zaczyna się do niej zbliżać, dziewczyna stara się trzymać go na dystans. Niestety, nie potrafi trzymać się od niego z daleka, bo wciąż ją coś do niego przyciąga. Kobieta nie potrafi z tym walczyć, a Jax jest nieustępliwy...

Vi Keeland po raz kolejny wciągnęła mnie w cudowny świat sportowców. Ach Ci...

Katarzynai Kinga | 2017-09-26
Przeczytana: sierpień 2017

Z twórczością Vi Keeland zapoznałam się jakiś czas temu za sprawą powieści pt.”Gracz”.Gdy na polskim runku pojawiła się seria MMA Fighter od razu przypadła mi do gustu.Autorka wykazała się bardzo duża wiedzą na temat mieszanych sztuk walki a to plus ogromna dawka namiętności stworzyło serię,którą pokochało miliony kobiet na całym świecie w tym także ja.

„MMA Fighter.Przebaczenie” to trzecia i ostatnia część z cyklu.Głównym bohaterem jest Jax Knight,mężczyzna,którego mieliśmy możliwość poznać w poprzedniej części czyli „MMA Fighter.Szansa”.

Aśka | 2017-09-18
Na półkach: 2017

"MIŁOŚĆ nie jest czymś, co można ot tak wyłączyć. To uczucie, które przywłaszcza sobie fragment ciebie. Myślę, że czasem ludzie walczą dlatego, że nie chcą stracić tej cząstki siebie i boją się tego bardziej niż utraty kogoś, kogo kochają".

Szczerze mówiąc, nie mogłam się doczekać tej książki; "zaklepałam" ją sobie od razu w Księgarni, byleby tylko, gdy wyjdzie, móc po nią sięgnąć. Nigdy bym siebie nie podejrzewała o to, iż tak będę wypatrywać lektury z serii tych erotycznych; Grey totalnie mi nie podszedł (mimo iż przeczytałam całą trylogię i widziałam obydwa filmy), podobne publikacje również mnie nie urzekły. A tutaj... Przepadłam. Pierwsza część była w porządku. Druga - lepsza, bardziej wciągająca, trzymająca w napięciu. Myśleć można, że autorka już nic nowego nie pokaże w finale serii. Ach, jakże się można pomylić! Vi Keeland wspina się na wyżyny swoich fighterskich umiejętności i serwuje nam najlepszą część na koniec. Bo "Przebaczenie" to zdecydowanie najbardziej...

Anielka | 2017-08-21
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

Po "Przebaczenie" sięgnęłam głównie ze względu na to, iż czytałam dwie poprzednie części i chciałam poznać również tę, w dodatku lubię twórczość Vi Keeland (co pewnie nie jest dla Was nowością) i uwielbiam książki od Wydawnictwa Kobiecego.

Ta część opowiada historię Jax'a i Lily. Jax to syn wpływowego senatora. Sam również prowadzi dobrze prosperującą firmę. Do Nowego Jorku wybiera się w celach biznesowych. Planuje zainwestować w sieć siłowni. Chce odpocząć od problemów ze swoim ojcem. W siłowni spotyka piękną kobietę anioła.
Lily to córka legendarnego "Sainta". Po śmierci ojca odziedziczyła sieć siłowni. Jest współwłaścicielką sieci Ralley's, które prowadzi wraz z najlepszym przyjacielem taty i jego bratankiem Cadenem. Caden i Lily jeszcze nie tak dawno byli parą jednak, dziewczyna zakończyła związek. Mężczyzna (chociaż nie wiem, czy można go tak nazwać) nie potrafi lub nie chce przyjąć tego do informacji. Jest strasznie zaborczy w stosunku do głównej bohaterki. Postanowiła...

kasiaptk25 | 2016-11-27
Na półkach: Ulubione

Lily jest silna i niezależna. Dorastała u boku ojca w świecie zawodników MMA.

Lily St. Claire jest córką "The Saint'a", który był legendarnym wojownikiem, i po którego śmierci, Ona i najlepszy przyjaciel jej ojca zostali właścicielami sieci siłowni MMA. Lily nie tak dawno temu, zerwała z chłopakiem, który nie chce jej odpuścić. Jax Knight jest zupełnie inny niż wszyscy faceci, z którymi Lily dorastała. Jest dżentelmenem, wykształconym w Ivy League, i traktuje ją tak, jak kobieta powinna być traktowana.

Jax jest synem bogatego i wpływowego senatora. Kiedyś miał pójść w ślady swego ojca. Ale potem zdał sobie sprawę, że jego ojciec nie był tym, za kogo wszyscy go uważali i teraz nie chce mieć z nim nic wspólnego. Postanowił zrobić coś dla siebie. Chciał stać się zawodnikiem MMA. Lecz gdy ojciec Jax’a zaczyna ingerować w jego życie, rozpętuje się piekło.

Jak tylko zobaczyłam, że Jax już zdobył swoją książkę, byłam bardzo podekscytowana. Jestem fanką tej serii i sądzę, że Vi Keeland...

InezStanley | 2017-10-08

,,MMA FIGHTER. PRZEBACZENIE” – GORĄCY FINAŁ SERII VI KEELAND

„Kiedyś byłem zbyt wpatrzony w swego ojca, by widzieć to, co miałem tuż przed nosem. Usprawiedliwiałem wiele jego zachowań (…) Wmawiałem sobie, że czasem chce mieć ojca dla siebie, że chcę żyć w jego świetle, być blisko prawego, bogobojnego senatora. W rzeczywistości to on chciał mieć wszystkich dla siebie. W szczególności kobiety.”

MMA Fighter. Przebaczenie – o fabule parę słów
Mówi się, że jeżeli mężczyzna zachowuje się szarmancko w salonie, to wychodzi z niego dziki ogier w sypialni. Lily nie miała na ten temat zdania dopóki nie poznała Jaxa Knighta. Publicznie? Kulturalny pan o ujmującym stylu bycia. W łóżku? Władczy, nieszczędzący sprośności playboy.
Czasami miłość najbliższych rani nas najbardziej. Ale jak to im wytłumaczyć, kiedy oni tego nie zauważają lub nie chcą zobaczyć. To właśnie Jax Knight na właśnie taki problem. Sześć miesięcy temu dowiedział się coś, co zrujnowało mu życie i w tym momencie traci...