Dom i Świat

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Viator
Bóg, Dom, Rodzina, Miłość
religia
ramik200

Zbiór celnych, ilustrowanych wyrazistymi przykładami, szkiców pióra doświadczonego wychowawcy, głośnego i cenionego Autora. Książka przestrzega rodziców przed niebezpieczeństwami, jakie zagrażają ich kontaktom z młodym pokoleniem, pokazując zarazem, jak postępować, by życie swoje i swoich dzieci uczynić owocnym. Rzecz mądra, pełna mocnych, otwierających oczy spostrzeżeń; będzie ogromną pomocą dla każdego, komu leży na sercu dobro dziecka, które Bóg powierzył jego opiece.

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=8405

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=8405