Not Your Sidekick

Cykl: Sidekick Squad (tom 1)
Wydawnictwo: Interlude Press
1945053038
angielski
Karolina

Jess Tran jest jedną z trojga dzieci pary superbohaterów. I jedyną z tej trójki, która niczym się nie wyróżnia - jej starsza siostra odziedziczyła zmutowane geny po rodziach, jej młodszy brat jest małym geniuszem. Jess trafia na staż do megakorporacji i odkrywa, że świat bohaterów i złoczyńców nie jest tak czarno-biały jak przedstawiają go komiksy. Książka znalazła się na finałowej liście...

Książka znalazła się na finałowej liście konkursu literackiego Lambdy w 2016 roku.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: https://store.interludepress.com/