Piętno czasu

Wydawnictwo: Rebis

Czwarty tom cyklu Ostatni Legion.Po uporaniu się z niebezpieczeństwami zagrażającymi układowi Cumbre przychodzi pora na próbę nawiązania kontaktu z Konfederacją, a przynajmniej sprawdzenia, dlaczego zamilkły centra władzy tysiącletniego imperium. Niespokojne czasy skłaniają do zastosowania niecodziennej metody. Korzystając z kompetencji Garvina Jaansmy, Grupa decyduje się stworzyć wędrowną trupę cyrkową, która ma dotrzeć jak najdalej i wyjaśnić zagadkę, po drodze dając normalne przedstawienia.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!