Odporność psychiczna. Strategie i narzędzia rozwoju

Okładka książki Odporność psychiczna. Strategie i narzędzia rozwoju Peter Clough, Doug Strycharczyk
Okładka książki Odporność psychiczna. Strategie i narzędzia rozwoju
Peter CloughDoug Strycharczyk Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Developing Mental Toughness: Coaching Strategies to Improve Performance, Resilience and Wellbeing
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP)
2017-06-12
2017-06-12
Sylwia Pikiel
coaching odporność psychiczna rozwój szkolenia trener

Co znajdziesz w tej książce? Recenzja na http://www.allineedisbook.pl/psychologiczne/odpornosc-psychiczna-strategie-i-narzedzia-rozwoju/

Dość duża dawka pożytecznej wiedzy na temat znaczenia i rozwijania odporności psychicznej. Autorzy książki z dorobkiem naukowym co stanowi gwarancję, że podane informacje są rzetelne, poparte odpowiednią wiedzą i badaniami. Pomaga to zrozumieć pewne mechanizmy a także lepiej sobie radzić z wyzwaniami, stresem oraz różnego rodzaju presją. Może nam to ułatwić lepsze wykorzystanie posiadanych umiejętności, zwiększyć możliwości osiągnięcia sukcesu w sporcie czy biznesie, poprawić nasz wizerunek, kompetencje i relacje z otoczeniem.

Niby rzecz o sprawach nieco oczywistych... lecz z nieco innego punktu widzenia.

Odporność psychiczna... rzecz każdemu z nas przydatna, potrzebna - nieraz niezbędna. Czyż bowiem tak nie jest? ... Każdy z nas ma swoją codzienność, w niej większe lub mniejsze problemy... umiejętność radzenia sobie z nimi jest konieczna, a rzeczą przydatną w tym dziele jest właśnie to, co jest treścią tej książki - odporność psychiczna.

Bardzo ciekawie i rzeczowo potraktowano tutaj omawiane zagadnienie. Autorzy przedstawiają na początku główne przyczyny, dla których odporność psychiczna jest każdemu z nas niezbędna, główną przyczynę upatrując w kwestii oczywistej - czyli w stresie. Stres jednak nie jedno ma imię, zatem omówione są jego źródła (praca, zmęczenie, decyzyjne problemy) przy jednoczesnym przytoczeniu badań na ten temat oraz przy wskazaniu sposobów rozwoju strategii obronnych - że tak powiem - nas samych, a zatem sposobów rozwoju naszej odporności psychicznej. Pouczające. Naprawdę pouczające.

Być może dla niektórych ta lektura będzie napisana zbyt ciężkim językiem. Nie przeczę, momentami trzeba się mocno skupić na treści. Myślę jednak, że warto. Problematyka jest bowiem tak ciekawa, że nie będzie to z pewnością czas stracony. A kto wie? - być może każdy z nas wyciągnie z tej książki coś dla siebie. Ja osobiście... chyba coś takiego z niej (tylko dla siebie) wyciągnąłem :)

Gorąco polecam!

Serdecznie dziękuję Gdańskiemu Wydawnictwu Psychologicznemu za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Niby rzecz o sprawach nieco oczywistych... lecz z nieco innego punktu widzenia.

• Psychologia
  • Psychologia
  • Kryminalistyka, tortury, zabójstwa etc.
  • Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Odporność psychiczna. Strategie i narzędzia rozwoju