Kartusz Bohatera. Warhammer

Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Czy chciałbyś pamiętać imiona swych towarzyszya Szukasz miejsca na te wszystkie ważne informacje o przebiegu kampaniia zamierzasz spisać dziennik podróżny swojej postacia Oto Kartusz Bohatera podręczna kronika, w której możesz zapisać wszelkie informacje związane z Twoim Bohaterem, od jego narodzin aż do śmierci! Ruszaj na spotkanie niebezpiecznych przygód w ponurym świecie Warhammera!

Jedyna słuszna "karta" postaci do II edycji Warhammer Fantasy Roleplay - na standardowych kartach dwustronnych bohaterom dłuższej kampanii prędzej czy później skończy się miejsce do zapisywania dosłownie czegokolwiek. Kartusz Bohatera likwidowałby ten problem w zupełności, gdyby nie jego główny mankament, którym jest mały format (A5? B5?). Przez to niestety jedynym użytecznym sposoben na jego wykorzystanie jest kserowanie/drukowanie w formacie A4.
Dużym plusem jest brak zbędnych głupot i ozdobników na stronach Kartusza - dużo wolnego miejsca do zapisania. Z drugiej strony sporo jest niepotrzebnych elementów do wypełnienia, czy nawet stron. Miejsce na herb na okładce? Serio?
Pomimo swojego potencjału Kartusz nie zarobił u mnie dziesięciu gwiazdek, mimo wszystko jest to świetna karta postaci i w mojej opinii powinna być wzorem do naśladowania dla innych gier kładących nacisk na rozgrywanie długich i skomplikowanych kampanii w niezmiennej ekipie.

Vytnis | 2016-02-01

Bez szału bo to tylko karty... ale zawsze lepiej mieć więcej pod ręką niż mniej :)

Sakwan | 2015-11-22
Bartek1985 | 2014-09-27