Pan Brumm na Hula Hula

Cykl: Pan Brumm (tom 8)
Wydawnictwo: Bona
Dr. Brumm auf Hula Hula
raywoman

Najwyższy czas na wakacje! I to w pełni zasłużone. Pan Brumm zabiera przyjaciół na PRAWDZIWY WYPOCZYNEK. Słońce, plaża, błękit morza - idealne tło dla najpiękniejszych zdjęć z wakacji! Gdy nagle... KRAAA! - Chooo-inka! - wrzasnął Pan Brumm. Właśnie bowiem jakieś olbrzymie ptaszysko porwało akwarium z Kaszalotem! I to gdzie?! Na wyspę wulkaniczną! Przyjaciele ruszają na ratunek! - Nie tak...

I to gdzie?! Na wyspę wulkaniczną! Przyjaciele ruszają na ratunek!
- Nie tak wyobrażałem sobie WAKACJE - narzeka Borsuk.

Co zrobi Pan Brumm by ocalić Kaszalota? I czy Borsukowi nareszcie uda się porządnie wypocząć? Sprawdźcie sami!

źródło opisu: http://www.wydawnictwobona.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwobona.pl