Bestiariusz Starego Świata. Warhammer

Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Warhammer, RPG, bestiariusz

Bestiariusz był chyba najbardziej wyczekiwanym dodatkiem od czasu ukazania się Księgi zasad do II edycji Warhammera. Pięć miesięcy oczekiwania i oto jest &–, twarda oprawa i sto dwadzieścia stron wypełnionych opisami bestii i ilustracjami. Postaram się dokładnie przybliżyć ten dodatek, abyście na podstawie recenzji mogli sami wyrobić sobie zdanie, odnośnie jego wartości i przydatności na sesji.

Greyorn | 2016-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Podręcznik wzbogacający wiedzę na temat Starego Świata. Książka dzieli się na dwie części - pierwsza, przeznaczona dla wszystkich oraz druga, pełna statystyk, przydatna dla Mistrzów Gry. Szczególnie ciekawe i klimatyczne są opisy pisane (zawarte w pierwszej części) z perspektywy mieszkańców świata Warhammera, mające charakter plotek, zabobonnych przesądów, czy relacji z pierwszej linii frontu oraz wywody uczonych.
Szkoda tylko, że książka nie jest dłuższa.

blind887 | 2016-11-29
Mariusz Brząkalik | 2016-08-11