Zgłosuj na książki roku 2017

Miłość wszystko wybacza

Tłumaczenie: Anna Just, Tomasz Strożek
Cykl: Doktor Norden (tom 1)
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
Späte Sühne
doktor norden, harlequin, lekarz, romans
elninka

Doktor Daniel Norden i jego żona Fee spotykają na przyjęciu tajemniczego nieznajomego. To doktor Philipp Greiff. Co kryje jego przeszłość? Dlaczego tak bardzo nienawidzi znanego chirurga profesora Knorra? Daniel i Fee odkrywają, że Knorr jest winien śmierci matki Philippa. Młody lekarz pragnie zemsty. Los stawia na jego drodze piękną Miriam, która pozwoli mu się wyzwolić od ciężaru przeszłości. A niespodziewany splot okoliczności sprawi, że profesor Knorr odpokutuje za swoje błędy.

źródło opisu: Edipresse Polska S. A., 2011 (z okładki)

źródło okładki: Zdjecie autorskie

elninka | 2017-05-30