Egipskie odrodzenie

Wydawnictwo: Lashtal Press
Morbius

Egipskie odrodzenie, czyli Wiecznie Nadchodzący Syn w świetle tarota to niezwykłe wyzwanie dla studentów kabały i tarota. Frater Achad, uznany przez Aleistera Crowleya za swego "magicznego syna", proponuje nowe przyporządkowanie Wielkich Wtajemniczeń do ścieżek Drzewa Życia, które dosłownie wywraca dotychczasowe koncepcje do góry nogami. Wysnuwa przy tym tezę, że zreformowany układ tworzy perfekcyjną harmonię pomiędzy astrologiczną i kabalistyczną symboliką. Harmonia ta pozwala nam uzyskać wgląd w kosmiczne cykle czasu, dzięki czemu możemy zrozumieć nasze miejsce w Boskim Planie.

Polskie wydanie zostało wzbogacone wstępem Krzysztofa Azarewicza i przypisami ułatwiającymi zrozumienie tekstu.

źródło opisu: http://www.lashtal-press.com/sklep/product.php?id_product=82

źródło okładki: http://www.lashtal-press.com/sklep/product.php?id_product=82