Mitotwórcza funkcja kina i literatury w kulturze stalinowskiej lat 30. XX wieku

Cykl: Rosja. Wczoraj, dziś i jutro (tom 13)
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Elevander

Książka Małgorzaty Flig ma szansę stać się podręcznikiem akademickim dla studentów rosjoznawstwa i filologii rosyjskiej, dla filmoznawców i politologów, kulturoznawców i dziennikarzy, a także źródłem wiedzy dla wszystkich czytelników zainteresowanych nowym widzeniem procesów zachodzącym kiedyś w ZSRS i kładących się potem głębokim cieniem na historii i kulturze naszego kraju. Prof. dr hab....

Prof. dr hab. Grażyna Stachówna

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=2&id=27727