Geniusz konsumenta. Prowadzenie firmy skoncentrowanej na oczekiwaniach nabywców

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Geniusz konsumenta
biznes, finanse
Maks

Geniusz konsumenta Prowadzenie firmy skoncentrowanej na oczekiwaniach nabywców Autor/autorzy: Fisk Peter Wolters Kluwer Oprawa: Twarda Format: 17.0x24.0cm Ilość stron: 368 Wydanie: 2 Rok wydania: 2013 ISBN: 978-83-264-3162-3 EAN: 9788326431623 Geniusz konsumenta to kolejna publikacja doświadczonego stratega biznesu Petera Fiska, autora takich bestsellerów, jak Geniusz marketingu i Geniusz biznesu. Autor analizuje wpływ klientów na rozwój i działalność firm. Opierając się na przykładach marek takich jak Amazon, Boeing, Disney, Camper, Dove, H&M, Facebook czy Harley Davidson, odpowiada na pytania:Jak zdobyć lojalnych klientówaDlaczego zindywidualizowany i emocjonalny przekaz marki jest tak ważnyaJak zmieniają się klienci i co to oznacza dla firmaDlaczego firmy muszą podporządkować działania oczekiwaniom konsumentówaCo decyduje o sukcesie najbardziej rozpoznawalnych marekaPeter Fisk wyjaśnia, na czym polega fakt, że dzisiaj to klienci kontrolują firmy, podaje wiele inspirujących przykładów tego zjawiska oraz proponuje praktyczne narzędzia dla menedżerów. Pomogą one każdemu liderowi odnaleźć się w świecie skoncentrowanym na konsumentach, spojrzeć na własną firmę przez pryzmat ich oczekiwań i dzięki temu odnosić sukcesy.

źródło opisu: https://www.ceneo.pl/27642696#tab=spec

źródło okładki: https://www.ceneo.pl/27642696#tab=spec

Maks | 2017-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2016

Świetna książka o marketingu konsumenckim. Polecam

Na półkach