ReLIFE tom 5

Cykl: ReLIFE (tom 5)
Wydawnictwo: Waneko
リライフ
komedia, romans, szkolne życie, manga
komiksy
Dejikos

Dla niektórych sport to po prostu zabawa, dla innych jest szansą na spełnienie swoich ambicji. Tak jest również dla Honoki i Reny. Przez wypadek w wyniku którego Kariu doznaje kontuzji, nie może wziąć udziału w treningach do ostatnich licealnych zawodach międzyszkolnych. Czy ambicja pozwoli Renie wybaczyć Honoce? Tymczasem Hishiro do niedawna ciesząca się dwoma nowymi przyjaciółkami, nie zamierza ich stracić i postanawia zainterweniować. Co z tego wyniknie?

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

Wkp | 2017-09-21
Na półkach: Współpraca
Przeczytana: 18 września 2017

GRA O WSZYSTKO

Piąty tom „ReLIFE” zwalnia tempo. Choć dzieje się w nim wiele, akcja jest niestety wolniejsza i już wtórna. Oczywiście nie znaczy to, że manga jest słaba, ma bowiem znakomite momenty (przeszłość Kaizakiego w pracy), niemniej nie czyta się go już tak szybko, jak poprzednich.

Kaizakiego w jego mieszkaniu odwiedza Hishiro chcąc porozmawiać z nim na temat przyjaciółek i obecnej sytuacji. To ona decyduje, że powinni się nie dać – zemścić i rozwiązać obecne problemy z Kariu. Czy uda im się namówić koleżankę na udział w zawodach sportowych? To jednak dopiero początek, w między czasie Kaizaki poznaje przeszłość Hoshiro i odkrywa dlaczego jest taka wycofana i niezdolna do kontaktów międzyludzkich. To skłania go do własnych wyznań, a te budzą w nim wspomnienia, o których wolałby zapomnieć. Wspomnienia o pewnej tragedii.
Kolejnym wątkiem tego tomu jest miłość. Co właściwie czują do siebie Kaizaki i Hoshiro? Czy łączy ich miłość czy może coś innego? A nawet jeśli się kochają,...

Caroline Onyx | 2017-10-11
Jamie Jobs | 2017-10-10