Wybrane aspekty polityki Izraela, Stanów Zjednoczonych i UE wobec Palestyńskiej Władzy Narodowej 2000-2007

Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Elevander

W części pierwszej pracy została przedstawiona polityka Izraela oraz Stanów Zjednoczonych wobec Autonomii Palestyńskiej od fiaska konferencji pokojowej w Camp David w lipcu 2007 r. do pierwszych miesięcy 2007 r. Druga część opracowania dotyczy wybranych zagadnień polityki Unii Europejskiej, a wcześniej Wspólnot Europejskich, wobec Izraela, Autonomii Pastestyńskiej i konfliktu palestyńsko-izraelskiego. W drugiej części książki zaprezentowano oryginalne dokumenty związane z omawianym tematem.

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=16356

źródło okładki: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=16356