Venice My Love

Wydawnictwo: Esteri
Włochy
Fragaria

Dlaczego Wenecja? Dlaczego miłość? Bo....Wenecja! Wenecja to sen, który się spełnia, talizman szczęścia, ikona piękna, miesiąc miodowy. To wspólny język, bo piękno łączy. Wenecja ucieleśnia nasze miłości, spełnione i niespełnione, i jest sceną w teatrze naszych pragnień. W Wenecji, prawdziwej lub wyobrażonej, każdy jest gwiazdą, bo gra w najpopularniejszym filmie na świecie. Wystarczy...

Dlaczego Wenecja? Dlaczego miłość?

Wenecja ucieleśnia nasze miłości, spełnione i niespełnione, i jest sceną w teatrze naszych pragnień. W Wenecji, prawdziwej lub wyobrażonej, każdy jest gwiazdą, bo gra w najpopularniejszym filmie na świecie. Wystarczy przywołać jej imię, a oczy otwierają się z szerzej.

Od wielu lat na pytanie “Co robisz?” odpowiadam:
“Mieszkam w Wenecji”
“Naprawdę?”
I wtedy zaczyna się moja opowieść.

Ewa Górniak Morgan

źródło opisu: https://esteri.pl