Zgłosuj na książki roku 2017

Opowieści syren i żeglarzy

Wydawnictwo: My Book
Sasha

Zbiór opowiadań, dla których tajemnice mórz i oceanów stanowią główny temat - bądź przynajmniej inspirację. Spotkamy tu bezwzględnych przemytników, okrutnych łowców fok, a także syreny i inne niezwykłe stwory z głębin. Barwne historie stanowią jednocześnie przykrywkę dla głębszych rozważań - w jaką stronę zmierza nasz świat, i czy naprawdę ludzkość nie jest w stanie wyzbyć się wreszcie swoich najbardziej paskudnych cech, jak chciwość, zawiść czy żądza władzy.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet