Highschool DxD 5

Cykl: Highschool DxD (tom 5)
Wydawnictwo: Studio JG
High-School DxD
9788380012028
komiksy
Dejikos

W domu Isseia zamieszkały Rias i Asia, co owocuje nietypowymi pobudkami, niekończącymi się kłótniami, rywalizacją o względy i szalejącą burzą hormonalną. Tymczasem do miasta przybywają dwie egzorcystki. Okazuje się, że ktoś wykradł trzy z siedmiu świętych mieczy powstałych z odłamków Excalibura. Co więcej, te tajemnicze zdarzenia wiążą się z krwawą przeszłością Kiby. Czyżby kolejna wojna wisiała w powietrzu?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/