10 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
kr0peczka

„Zawód: Korepetytor” to publikacja skierowana głównie do branży korepetytorskiej. To kompendium wiedzy, dzięki któremu mogą oni podnieść jakość świadczenia swoich usług, a także nabyć cenną wiedzę z zakresu biznesu, organizacji i promocji. W opracowaniu poruszane są m.in. kwestie przygotowania korepetytora do zajęć, opracowania materiałów na lekcje, wykorzystania nowych technologii,...

W opracowaniu poruszane są m.in. kwestie przygotowania korepetytora do zajęć, opracowania materiałów na lekcje, wykorzystania nowych technologii, zarządzania sobą w czasie, ciemnych stronach korepetycji, a także ustalania ceny za korepetycje i promocji zajęć.
„Zawód: Korepetytor” to szansa na zdobycie wiedzy, której nie nabywa się na studiach pedagogicznych, a która z pewnością pomoże korepetytorowi osiągnąć sukces na rynku korepetycji.
Publikacja darmowa, dostępna pod adresem http://www.e-korepetycje.net/ebook-zawod-korepetytor

źródło opisu: www.e-korepetycje.net

źródło okładki: e-korepetycje.net

Zestaw-Aleksa | 2017-05-24
Przeczytana: 24 maja 2017

Moc! Plusuję! 10 gwiazd za 120 stron, tam - samo mięso! Must-have dla korepetytorow!

marta-czyta | 2017-05-24
Przeczytana: 22 maja 2017