Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów

Wydawnictwo: Hachette

To niezwykle ważny moment w historii Galaktyki. Oto Wielka Armia Republiki, dowodzona przez Yodę, Obi-Wan Kenobiego i innych Rycerzy Jedi, walczy z siłami Separatystów i stworzonymi przez nich droidami. Historia, którą poznałeś w kinie i na małym ekranie, tym razem rozgrywa się na kartach powieści. Przeżyj niezwykłe przygody wraz z bohaterami serii, poznaj przemilczane tajemnice. To gratka dla wszystkich miłośników aGwiezdnych Wojena!

tuten | 2015-11-17
Oleyan | 2015-05-19