Masza i Niedźwiedź. Czytam i układam

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
nieperfekcyjnie

Poczytaj o swoich ulubionych bohaterach i baw się pięcioma układankami – każda składa się z trzydziestu elementów. Ta książka to gwarancja wspaniałej rozrywki!

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

nieperfekcyjnie | 2017-06-03
Przeczytana: 23 maja 2017

Pierwszy raz o Maszy i Niedźwiedziu usłyszałam kilka lat temu, kiedy miałam epizod pracy w znanej księgarni. Jednak do tej pory nie oglądałam ich przygód ani nie czytałam opowieści z tymi postaciami w roli głównej, dlatego kiedy w ofercie wydawniczej Egmontu ukazały się lektury z Maszą i Niedźwiedziem, postanowiłam nadrobić swoje zaległości. Jaś jeszcze nigdy nie oglądał bajek i w najbliższym czasie na pewno nie będzie tego robił, jednak książki wydają się idealnym wstępem do zapoznania z różnorodnymi postaciami filmowymi czy serialowymi.

Uwielbiam książki dziecięce zawierające długie historie, przepełnione morałami oraz skłaniające do refleksji. Jednak są to zdecydowanie lektury dla nieco starszych dzieci, dlatego aktualnie przedstawiam mojemu synkowi krótkie opowiastki. Największym zainteresowaniem u nieco ponad rocznego dziecka cieszą się książeczki z twardą oprawą (można je sobie gryźć, co nie wprawia rodzicielki...

andrucik | 2018-04-24
Na półkach: Przeczytane, Półeczka A