Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów: Ścieżka Jedi

Tłumaczenie: Magdalena Odnous
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów,Wybierz swoje przeznaczenie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Decide Your Destiny I: Way of the Jedi

Czy kiedykolwiek chciałeś zostać Rycerzem Jedia Teraz masz szansę! z komnat Świątyni Jedi możesz przenosić się do lasów Kashyyyk i walczyć ramię w ramię z potężnymi Wookie albo latać swoim myśliwcem w przestrzeni kosmicznej i stawać do walki z łowcami nagród. Mnóstwo ścieżek, które możesz obrać i prawie 25 różnych zakończeń, dają ci szansę na przeżycie całkiem nowej przygody za każdym razem, kiedy sięgniesz po książkę! Wybierz swoje przeznaczenie...

Ziemowit | 2015-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2015

Fajny pomysł z wyborem ścieżki ale książka to nie gra, wg mnie mało treści która jest bardzo surowa... Widać że seria The Clone Wars była pisana dla dzieci... Lecz ta część mnie już w ogóle zawiodła.

MistrzSeller | 2012-04-01
Przeczytana: październik 2009

Ciekawa gra paragrafowa. Warta przeczytania. Dużo możliwości wyborów dalszej drogi bohatera.

ShaakTi1138 | 2016-01-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Star Wars