Contact Lens Complications

Wydawnictwo: Butterworth-Heinemann
zdrowie, medycyna

System Requirements:IBM COMPATIBLE PC PLATFORM* 486 processor or greater* Windows 95, 98 or NT* 8MB RAM* Monitor capable of displaying 16-bit colour* CD-ROM drive* 30MB hard disk space (if transferring the program to your hard disk)MACINTOSH PLATFORM* 68040 or PowerPC* System 7.6 or higher* 8MB RAM* Monitor capable of displaying 16-bit colour* CD-ROM drive* 30MB hard disk space (if transferring the program to your hard disk)* A grading morph program allows you to adopt a semi-automated system