Dojrzała elegancja. Modna i piękna w każdym wieku

Wydawnictwo: Septem
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
moda, senior, styl, poradnik modowy
poradniki
Klusinkson

Atrakcyjny wygląd nie ma wieku! Każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie, zjawiskowo, olśniewająco. Wiedzą o tym tysiące pań, które codziennie dbają o siebie i swój wizerunek, niezależnie od wieku. Niestety, wiele z nas po przekroczeniu pięćdziesiątego roku życia przestaje skupiać uwagę na swoim wyglądzie. A przecież pięćdziesiątkę przekroczyły już takie piękności jak Salma Hayek, Julianne...

Atrakcyjny wygląd nie ma wieku!

Każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie, zjawiskowo, olśniewająco. Wiedzą o tym tysiące pań, które codziennie dbają o siebie i swój wizerunek, niezależnie od wieku. Niestety, wiele z nas po przekroczeniu pięćdziesiątego roku życia przestaje skupiać uwagę na swoim wyglądzie. A przecież pięćdziesiątkę przekroczyły już takie piękności jak Salma Hayek, Julianne Moore czy Sharon Stone. I co? Wszystkie wyglądają bajecznie, ponieważ umieją o siebie zadbać, a dojrzałość jest ich ogromnym atutem!

Jeśli czujesz się gotowa na nowy start, masz ochotę zmienić styl albo odrobinę go doszlifować, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się z niej, jakie ubrania najbardziej pasują do Twojej sylwetki i jak dopasować kolory czy wzory do Twojego typu urody. Przeczytasz o tym, jak dobierać okulary i znajdować odpowiednie dodatki. Autorka podsunie Ci także kilka uniwersalnych wskazówek dotyczących sposobu ubierania się i zachęci Cię do eksperymentowania. Jeśli jesteś dojrzałą kobietą i wydaje Ci się, że nie wypada Ci już pięknie wyglądać, po lekturze tej książki na pewno zdobędziesz się na odrobinę modowego szaleństwa. Czytaj, korzystaj, odkrywaj siebie — elegancką i piękną — na nowo!

Odkryj piękno w sobie samej!

---

Krystyna Bałakier — studiowała w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a następnie wiele lat pracowała w handlu zagranicznym. W 2009 roku założyła firmę stylizacyjną, a rok później zaczęła prowadzić bloga dla kobiet 50+ (balakier-style.pl) z autorskimi stylizacjami oraz metamorfozami swoich klientek. Prowadzi szkolenia dla firm, a także osób prywatnych, jest uczestniczką wielu eventów modowych i modelką prezentującą na wybiegu autorskie stylizacje oraz projekty dla dojrzałych kobiet. Często pojawia się w mediach i dzieli swoją wiedzą.

źródło opisu: sensus.pl

źródło okładki: sensus.pl

angelika | 2017-07-16

Moda jest metodą wyrażania własnych emocji i osobowości. Niezależnie od wieku każda kobieta może,a nawet powinna dbać, oto jak wygląda. Niezależnie czy mamy 20,30 czy 50 lat w każdym wieku można wyglądać świeżo i kwitnąco.Jak to zrobić ? Z pomocą przychodzi nam książka Dojrzała i elegancja. Modna i piękna w każdym wieku.
Sposób ubierania w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny,to on przekazuje drugiemu człowiekowi, jakie wartości niesiemy. Odpowiedni ubiór pozwala nam troszeczkę ułatwić kontakty interpersonalne np.w pracy.Na polskich ulicach coraz bardziej widzimy wśród starszych osób ,zwłaszcza u kobiet ubrania w kolorach szarości, czerni.Nie każda osoba po 50 roku życia,może pozwolić sobie na markowe i drogie ubrania.Jednak kto powiedział,że nie można ubrać się tanio i trendy?
Wybór odpowiedniego wyboru ubrania to jedno,ale często bywają sytuacje,że kobieta nie ma pojęcia, jaki ma kształt sylwetki i jakie kolory, fryzura odpowiada właśnie jej kobiecości.Co za tym idzie...

kociara7 | 2017-08-05
Jola | 2017-07-12