Desery z owoców

Seria: Dobra kuchnia [Dragon]
Wydawnictwo: Dragon
Adannyel

Sałatki i surówki to tylko część propozycji na wykorzystanie owoców. "Desery z owoców" to zbiór przepisów na najsmaczniejsze słodkie dania uzupełniony wskazówkami, które pozwolą wydobyć z owoców wspaniały smak bez utraty wartości odżywczych. Lody podane na gorąco lub na zimno okraszone odpowiednim alkoholem zaskoczą niejedno podniebienie. Zaprezentowane przepisy sprawią, że nasze posiłki kończyć się będą wyjątkowo smacznie i z pomysłem.

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie