Tyci biznesmen daje sobie radę

Wydawnictwo: Demland
komiksy
Maciej

Tyci biznesmen daje sobie radę jest interaktywnym komiksem, w którym czytelnik podejmuje decyzje wpływające na losy tytułowego biznesmenka, zagubionego gdzieś w parku między slumsami a oddzieloną lasem dzielnicą dla bogaczy.

źródło opisu: http://demland.info/dem-w-druku-pelna-lista/

źródło okładki: http://demland.info/dem-w-druku-pelna-lista/

LEGOMANIAK | 2017-08-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiks

W pierwszej chwili pojawiło się u mnie zdziwienie, "ej, to nie jest spójna historia". I tak. Nie jest to typowy komiks, ale taki w którym możemy podejmować decyzje. W stylu "wolisz to, to przejdź do strony tej, wybierasz to, to cofnij się do strony tej". Taki zabieg powoduje że po kilkukrotnym "przeczytaniu", wciąż możemy "przejść" komiks w inny sposób. I nie ważne co wybierzemy, praktycznie zawsze pojawia się jakaś absurdalna sytuacja, która powoduje przynajmniej szeroki uśmiech na naszej twarzy. Cały humor to praktycznie czarny humor, tak więc nie każdemu może się to spodobać. Rysunki to zwyczajny DEM, proste ale niesamowicie kreatywne. Osobiście mam jeszcze większą radość z tego albumiku, ze względu na świetny rysunek i autograf samego Jakuba. Osobiście bardzo polecam.

Marie-Antoinette | 2017-12-06
Dominik | 2017-12-04