Wędkarz i rzeka

Wydawnictwo: Somix
wędkarstwo, ryby, rzeka
poradniki
ryszpak

Oddajemy do rąk wszystkich miłośników wędkowania książkę uznaną przez najlepszych specjalistów za opracowanie klasy międzynarodowej, chyba najdowcipniej i najinteligentniej napisany polski poradnik wędkarski. "Wędkarz i rzeka" Wacława Strzeleckiego to niezastąpiony podręcznik dla początkujących, a równocześnie zaskakująco odkrywcze dzieło dla wędkarzy nawet najbardziej zaawansowanych. Ci...

"Wędkarz i rzeka" Wacława Strzeleckiego to niezastąpiony podręcznik dla początkujących, a równocześnie zaskakująco odkrywcze dzieło dla wędkarzy nawet najbardziej zaawansowanych. Ci wszyscy, którzy zetknęli się wcześniej z "Wędkarstwem rzecznym" tego samego autora, znajdują tutaj rozszerzenie i pogłębienie treści tamtej książki oraz bogactwo materiału nowego, ujętego w sposób niezwykle przekonujący. Książka "Wędkarz i rzeka" jest adresowana zarówno do tych, którzy szybko pragną dużej ryby, jak i do tych, którzy wędkarstwo uważają za najpiękniejszy sposób na życie, pozwalający sprawdzić się w sportowym pojedynku z rybą - przeciwnikiem trudnym i wymagającym.

źródło opisu: Notka edytorska do książki

źródło okładki: fot. własna

ryszpak | 2017-05-18