Happy To Be Me
Marta

Wspieranie dzieci w budowaniu właściwej samooceny w istocie sprowadza się do tego, by pomagać im być sobą. To z kolei oznacza okazywanie im każdego dnia, jak wiele dla nas znaczą, że są wyjątkowe i ważne oraz jak bardzo je kochamy, po prostu za to, że są. W tej książeczce pomocne elfy prowadzą młodego czytelnika droga poznawania samego siebie, pokazując, jak zauważać własną wyjątkowość,...

W tej książeczce pomocne elfy prowadzą młodego czytelnika droga poznawania samego siebie, pokazując, jak zauważać własną wyjątkowość, budować swój wizerunek i poczucie własnej wartości, a także jak przygotowywać się do sytuacji mogących stanowić wyzwanie.

Każde dziecko na świecie jest wyjątkowe i wspaniałe! Ma różne zdolności i wiele cudownych cech. I każde zasługuje na to, by z pełnym przekonaniem twierdzić: "Jak fajnie być mną!". Ta ciekawa i optymistyczna lektura naprawdę pomaga to zrozumieć.

źródło opisu: http://wydawnictwo.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo.pl