Książka Roku 2018

Wesoły kaszkiecik

Wydawnictwo: Akapit Press
Abdita

Mistrz Butenko, z właściwą sobie swadą i dystansem, opowiada i rysuje. Kaszkiecik, czapeczka w szkocką kratkę i z daszkiem, a wokół niej tyle śmiechu. Beztroski Dyzio próbuje odnaleźć właściciela znalezionego w krzakach nakrycia głowy, wprawiając w zakłopotanie napotkane osoby. Czapeczka niby zwyczajna, a wywołuje salwy niekontrolowanego śmiechu. Jeśli życie nas przerasta, wokół natłok...

Mistrz Butenko, z właściwą sobie swadą i dystansem, opowiada i rysuje.
Kaszkiecik, czapeczka w szkocką kratkę i z daszkiem, a wokół niej tyle śmiechu. Beztroski Dyzio próbuje odnaleźć właściciela znalezionego w krzakach nakrycia głowy, wprawiając w zakłopotanie napotkane osoby. Czapeczka niby zwyczajna, a wywołuje salwy niekontrolowanego śmiechu. Jeśli życie nas przerasta, wokół natłok informacji i zadań, pozwólmy sobie czasem na głośny i serdeczny śmiech.

źródło opisu: https://www.akapit-press.com.pl/ksiazki/wesoly-kaszkiecik-288.html

źródło okładki: https://www.akapit-press.com.pl/ksiazki/wesoly-kaszkiecik-288.html

skiatos | 2017-12-29
Na półkach: 2018, Przeczytane