Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Tłumaczenie: Justyna Kucharska
Cykl: Piraci z Karaibów (tom 5)
Wydawnictwo: Edipresse, Edipresse Książki
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
9788328120266
przygodowa
Fei

Opowiem ci historię – to będzie opowieść o największym skarbie, jaki kiedykolwiek trafił w ludzkie ręce… Młody Henry pragnie odnaleźć Trójząb Posejdona, mityczny artefakt dający władzę nad morzami, i tylko jedna osoba może mu w tym pomóc – kapitan Jack Sparrow. Podczas wyprawy czeka ich wiele niebezpieczeństw. Wkrótce przekonają się bowiem, że podąża za nimi nikczemny kapitan Salazar wraz ze...

Podczas wyprawy czeka ich wiele niebezpieczeństw. Wkrótce przekonają się bowiem, że podąża za nimi nikczemny kapitan Salazar wraz ze swoją przeklętą załogą piratów-zjaw. Poprzysiągł on zemstę na piratach, a jego największym wrogiem jest Jack Sparrow.

Kapitan „Czarnej Perły” musi odnaleźć Trójząb Posejdona i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.

Książka „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” powstała na podstawie filmu przygodowego o tym samym tytule, w każdej książce znajduje się wkładka z fantastycznymi zdjęciami!

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa