Ptaki świata. Szczegółowe opisy 850 gatunków

Wydawnictwo: SBM
youstyna

Wspaniale ilustrowany album przedstawiający 800 przedstawicieli wszystkich rzędów ptaków żyjących na świecie. Wielka gratka dla miłośników przyrody. Ptaki są zachwycającymi stworzeniami, przez wielu uważanymi za najpiękniejsze zwierzęta. Towarzyszą nam niemal wszędzie, gnieżdżą się w pobliżu naszych siedzib i dodają estetyki oraz uroku każdemu krajobrazowi. Ich obserwacja napawa podziwem do...

Ptaki są zachwycającymi stworzeniami, przez wielu uważanymi za najpiękniejsze zwierzęta. Towarzyszą nam niemal wszędzie, gnieżdżą się w pobliżu naszych siedzib i dodają estetyki oraz uroku każdemu krajobrazowi. Ich obserwacja napawa podziwem do niezwykłej inteligencji i sprytu. W albumie opisano 800 przedstawicieli wszystkich rzędów ptaków żyjących na świecie, kierując zasadą reprezentatywności. Zwięzłe charakterystyki zostały zilustrowane wspaniałymi zdjęciami.

źródło opisu: http://www.publio.pl/ptaki-swiata-jacek-twardowski,p151397.html

źródło okładki: http://www.publio.pl/ptaki-swiata-jacek-twardowski,p151397.html