Rosnę i poznaję. Owoce i warzywa

Seria: Rosnę i poznaję
Wydawnictwo: Zielona Sowa
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Drobinka

Seria kolorowych książeczek idealna dla najmłodszych dzieci – kolorowe ilustracje oraz krótkie teksty zachęcą dzieci do oglądania. Dzięki tym książeczkom dzieci poznają nowe słowa, nauczą się rozpoznawać nowe przedmioty, zwierzęta, kształty i kolory, dowiedzą się, do czego służą różne przedmioty w ich otoczeniu.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/rosne-i-poznaje-owoce-i-warzywa.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/zdjecia/9846/9788379832798.jpg

Drobinka | 2017-05-15
Przeczytana: 15 maja 2017

Książeczka całokartonowa. Na białym tle zdjęcia: gruszka, jabłko, agrest, truskawka, czereśnia, banan, śliwka, pomarańcza, cebula, pomidor, marchew, ziemniak, ogórek, kalafior, papryka, kapusta. Pod każdym zdjęciem króciutki komentarz, np. "Cebula ma drażniący zapach i ostry smak".

Na półkach