Koktajle. Przygotuj to sam!

Wydawnictwo: Psychoskok
9788381190701
marcin100

Koktajle dodają energii, dostarczają składników odżywczych, można je tworzyć z ulubionych składników na wiele sposobów. A co jeszcze jest ważne? Że są one teraz modne. Większość chce się przestawić na zdrowy tryb życia, spożywając owoce i warzywa. Właśnie w formie koktajli, są one bardzo smaczne i orzeźwiające. Zamieszczone w tej książce przepisy pozwalają cieszyć się wspaniałym smakiem oraz doskonałym, odżywczym działaniem najróżniejszych owoców i warzyw. Smaczne, niewymagające dużych nakładów energii czy finansów, dostarczające konkretnych składników do naszej diety — wszystkie zalety koktajli zostały ujęte w tych kilkanaście przepisów.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/koktajle-przygotuj-to-sam_p683

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/koktajle-przygotuj-to-sam_p683