Rosnę i poznaję. W kuchni

Seria: Rosnę i poznaję
Wydawnictwo: Zielona Sowa
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Drobinka

Seria kolorowych książeczek idealna dla najmłodszych dzieci – kolorowe ilustracje oraz krótkie teksty zachęcą dzieci do oglądania. Dzięki tym książeczkom dzieci poznają nowe słowa, nauczą się rozpoznawać nowe przedmioty, zwierzęta, kształty i kolory, dowiedzą się, do czego służą różne przedmioty w ich otoczeniu.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/rosne-i-poznaje-w-kuchni.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/zdjecia/9857/9788379832828.jpg

Drobinka | 2017-05-15
Przeczytana: 15 maja 2017

Książeczka całokartonowa. Zdjęcia: garnek, patelnia, kanapka, słoik, sztućce (widelec, nóż, łyżka), talerz, płyn do mycia naczyń, zlewozmywak, czajnik elektryczny, kuchenka, imbryk, filiżanka, waga kuchenna, wałek do ciasta, lodówka, durszlak. Pod zdjęciami jedno zdanie komentarza, np. "Imbryk służy do parzenia herbaty. Zwykle robi to mama lub tata". Trochę mały format dla najmniejszych rączek.

Ewa318 | 2014-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2014