Heart Disease 6e

Wydawnictwo: W.B. Saunders Company
zdrowie, medycyna

Najnowsze wydanie Braunwald s Heart Disease zawiera 30 caĹ?kowicie nowych rozdziaĹ?ów a informacje wczeĹ?niej publikowane zostaĹ?y uzupeĹ?nione i uaktualnione. ZespóĹ? redakcyjny skĹ?adajÄ?cy siÄ? z 98 Ĺ?wiatowej sĹ?awy ekspertów prezentuje peĹ?ny obraz wspóĹ?czesnej kardiologii, poczÄ?wszy od biologii molekularnej i genetyki, poprzez diagnostykÄ? obrazowÄ? i kardiologiÄ? interwencyjnÄ?, po farmakologiÄ?. Szczególne miejsce w opracowaniu poĹ?wiÄ?cono miażdżycy i zaburzeniom lipidowym oraz