Happy Uroda. Piękno jest w Tobie

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
poradniki
Agnieszka

„Happy Uroda. Piękno jest w Tobie” – niezbędnik dla każdej kobiety, która chce w naturalny sposób zadbać o siebie, odmłodnieć i dobrze się poczuć we własnej skórze. W ksiażce proponuję weekendowy, tygodniowy i 21-dniowy program holistycznej metamorfozy dla ciała i duszy, a w nim między innymi: jogę twarzy czyli lifting bez skalpela, dietę, która odejmuje lat, 6 pomysłów na 1 – dniowy detoks,...

i 21-dniowy program holistycznej metamorfozy dla ciała i duszy, a w nim między innymi: jogę twarzy czyli lifting bez skalpela, dietę, która odejmuje lat, 6 pomysłów na 1 – dniowy detoks, ponad 50 nowych przepisów na zdrowe posiłki oraz naturalne kosmetyki
i dużo wiecej!

źródło opisu: http://kasiabem.com/category/ksiazki/

źródło okładki: http://kasiabem.com/category/ksiazki/

Efunia | 2017-07-31

Ta książka naprawdę wyróżnia się spośród wielu o podobnej tematyce, które ostatnio dość często pojawiają się na rynku. Jest bardzo konkretna - pozycje jogi, joga twarzy, propozycje detoksu, proste propozycje przepisów. O jej wartości niech świadczy to, że po przeczytaniu nie odłożyłam jej na półkę. Leży cały czas przy łóżku, bo ciągle wracam do rad w niej zawartych. Jeśli ktoś nie wie, jaką książkę o zdrowym życiu kupić - zdecydowanie polecam tę!

pocahontas_88 | 2017-07-13
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 12 lipca 2017

Książkę szybko się czyta, nie ma tu jakiś udziwnionych porad o których bym nie słyszała, ani dań do których produktów musiałabym szukać wyłącznie przez internet, autorka pokazuje swoje według mnie zdrowe i racjonalne podejście do życia. Pozycja napisana prostym zrozumiałym językiem, zachęca do zmian w swych rytuałach i to tych małych. Poradnik do którego napewno wrócę:)

dominika446 | 2017-08-11
Przeczytana: 29 lipca 2017

Polecam każdej dziewczynie/kobiecie. Zawiera wszystkie tajniki zdrowego, młodego wyglądu! Pokazuje jak się czuć świetnie każdego dnia!

lolcia11 | 2017-08-23
Marta | 2017-08-18