Hawkeye Vol. 5: All-New Hawkeye

9780785194033
komiksy
angielski
targos21

Hawkeye returns in an all-new book featuring superstar writer Jeff Lemire in his Marvel debut and Eisner Award-winning artist Ramon Perez, as they bring you a fresh new look into the life of everyone's favorite Avenger. With Kate Bishop, his trusted ward and protégé (not titles she would use) back at his side, Team Hawkeye is thrown into an all new adventure spanning two generations of avenging archers. Past and present lives collide as Kate and Clint face a threat that will challenge everything they know about what it means to be Hawkeye.

COLLECTING: ALL-NEW HAWKEYE 1-5

źródło opisu: https://www.amazon.com/Hawkeye-Vol-5-All-New/dp/0785194037