Piłkarze wszech czasów

Wydawnictwo: Horyzonty
sport, piłka nożna
sport
Mea-Libri

"piłkarze wszech czasów" to książka dla wszystkich miłośników tego pięknego sportu. Zaprezentowano sylwetki wielu wybitnych piłkarzy, o których warto pamiętać. Któż bowiem nie słyszał o Pelem, Platinim, Ronaldo czy Messim. Grali w różnych klubowych barwach, ale łączy ich niezwykły talent do gry w piłkę. Ciekawe teksty uzupełniają fotografie i tabele, zawierające podstawowe informacje na temat dat życia i śmierci, przezwisk, miejsca urodzenia, wzrostu i wagi, pozycji, na jakiej grał piłkarz, numeru na koszulce oraz reprezentacji.

źródło opisu: Horyzonty, 2017

źródło okładki: Zdjęcie autorskie