Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: IBIS
olimpiada, rekordy, sport
sport
Mea-Libri

"Rekordy olimpijskie" to książka dla wszystkich miłośników sportu. Można w niej znaleźć nie tylko informacje o rekordach na współczesnych igrzyskach olimpijskich, ale także te, dotyczące antycznych igrzysk, jak również krótką historię igrzysk. Nie sposób również pominąć polskich bohaterów igrzysk olimpijskich (wybitnych szermierzy, bokserów czy lekkoatletów), którym poświęcono oddzielny rozdział w tej książce. Ciekawe teksty dopełniają tabele i spisy systematyzujące wiedzę oraz barwne fotografie.

źródło opisu: IBIS, 2017

źródło okładki: Zdjęcie autorskie