STAR WARS. Galaktyczna opowieść z naklejkami. Historia Finna.

Tłumaczenie: Błażej Niedziński
Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Star Wars. Finn's adventure sticker book
eR_

Przeżyj pełną emocji przygodę, wraz z Finnem, która staje do walki z Najwyższym Porządkiem! Fascynująca historia i ponad 100 naklejek-broń, statki kosmiczne i nie tylko!

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont 2017

źródło okładki: Wydawnictwo Egmont

Northman | 2017-06-09
Przeczytana: 02 czerwca 2017

"Przebudzenie mocy" w wersji naklejkowej :)

Coś dla Małych Chłopców :) Będą zachwyceni. Gwiezdne Wojny są klasa samą w sobie i - choć coraz bardziej jako seria skomercjalizowane - to jednak... a może dzięki temu właśnie? ... przyciągają coraz to nowe rzesze fanów. Również tych najmłodszych. Zwłaszcza dzięki takim wydawnictwom pobocznym - które dziecko bowiem nie kocha naklejek? ;)

Przygody Finna w wersji do naklejenia działają przede wszystkim na wyobraźnię. Sama historia z "Przebudzenia mocy" jest tu również opowiedziana (pokrótce i bez drastycznych szczegółów, ale jest). Książeczka ćwiczy prócz wyobraźni spostrzegawczość, a do tego daje mnóstwo zabawy - i uśmiechu :) A uśmiech dziecka to coś pięknego :)

Polecam :)

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:
Zapraszam

eR_ | 2017-05-13
Na półkach: Przeczytane, Współpraca
Przeczytana: 10 maja 2017

Gwiezdne Wojny to seria filmów, oraz całej otoczki tych filmów. Czyli książki, komiksy, kolorowanki, seriale animowane a nawet figurki postaci. Od czasu powstania do dzisiaj, cieszy się ten cykl uwielbieniem wśród fanów. Teraz przyszła pora na nowe pokolenie.

"Historia Finna" opowiada uproszczoną wersję zdarzeń, jakie doprowadziły chłopaka do tego że przeszedł na jasną stronę mocy. Dodatek to mnóstwo faktów, zagadek, ciekawostek, oraz oczywiście naklejki.

Podsumowując doskonała rozrywka dla młodszych widzów, którzy dopiero rozpoczynają wędrówkę po świecie Gwiazdy Śmierci, Hana Solo, czy Dartha Vadera.

adkrl | 2017-12-07
Na półkach