LOVE IS ALL YOU NEED

LOVE IS ALL YOU NEED
sztuka
angielski
xwantmykisses

Isn't love a wonderful thing? There's exciting, tingly, invigorating love; warm and fuzzy, comforting love; all-consuming, distracting, butterflies-in-your-tummy love and a million other ways that it can manifest itself. This blissful book proudly celebrates love's glorious diversity. "It matters not who you love . . . or how you love, it matters only that you love."—John Lennon Every...

Every kind of love is glorious and deserves to be celebrated. This joyful little book takes pride in love's greatness, in all its various guises.

źródło opisu: http://www.andrewsmcmeel.com/catalog/detail?sku=9781449480073

źródło okładki: http://www.andrewsmcmeel.com/catalog/detail?sku=9781449480073