Jeśli magia działa

Wydawnictwo: Dwukropek
100 Dresses. If the Magic Fits
LubimyCzytać

W zamku księżniczki Mariposy, władczyni królestwa Eliory, kryje się tajemnicza szafa z setką pięknych i zapomnianych sukienek. Te niezwykłe stroje aż proszą, aby ktoś je nosił. Pewnego dnia młodsza królewska prasowaczka, zwana Słodką Buźką, przymierza jedną z sukien i... zmienia się w kogoś zupełnie innego! Okazuje się, że suknie mają magiczne moce. Kiedy księżniczce Mariposie zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo, Słodka Buźka wraz z niezwykłymi sukienkami rusza jej na pomoc.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa