Odkryj swoją wartość i idź

Tłumaczenie: Zofia Pająk
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Ewangelizacji przez Media LIST
Stratégies pour développer l'estime de soi et l'estime du Soi
poradniki

Poradnik dla osób pragnących odkłamać błędne przekonanie o sobie, przebaczyć bliskim, nauczyć się żyć w zgodzie z sobą. Jean Monbourquette - oblat, duszpasterz i terapeuta, autor bestsellerów tłumaczonych na wiele języków - prowadzi Czytelnika od szacunku dla samego siebie, przez poznanie i odczucie swojej wartości, do otwarcia na drugiego człowieka, przyrodę i Stwórcę. Proponowane ćwiczenia są rezultatem bogatego doświadczenia autora w dziedzinie powiązań psychologii i duchowości. Trafnie dobrane historyjki i aforyzmy ułatwiają wykonanie ćwiczeń. Książka daje szansę zaprzyjaźnienia z samym sobą i otoczeniem, by móc ruszyć w dalszą drogę umocnionym i weselszym.

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: google