Ona zetrze głowę twoją. Rozważania maryjne

Wydawnictwo: Te Deum Sp. z o. o.
religia

Ta książeczka to rewelacyjne, wyśmienite, zachęcające każdego do zostania rycerzem Maryi i zwycięskiego zdobywania świata pod sztandarem Niepokalanej rozważania maryjne wybitnego szwajcarskiego kaznodziei, bezkompromisowego żołnierza Chrystusa, walczącego z duchowym złem naszych czasów, zwłaszcza z modernizmem oraz innymi wynaturzeniami doktryny katolickiej, znanego i szanowanego autora, niezmordowanie zwalczającego nazizm, komunizm i inne nowoczesne ideologie, negujące społeczne panowanie Chrystusa Króla.

źródło opisu: http://www.tedeum.pl

źródło okładki: http://www.tedeum.pl

| 2017-05-11
Na półkach: Przeczytane, 2017 r.
Przeczytana: 08 maja 2017
Na półkach